i1

Výchovné koncerty

There are no translations available.

Svítání nad Keltií

Koncert Svítání nad Keltií je dalším z řady výchovných koncertů, které Carmina pro školy připravila. Před dětmi se odvíjejí dva příběhy o lidských vztazích. První se zabývá lidskými vztahy na úrovni národů: proč by kmeny a národy měli žít v nevůli a znesvářené, není snad vyšší moc, která by je mohla sjednotit? Druhý již řeší lidské vztahy mezi chlapcem a dívkou. Od prvního zamilování, přes první roztržky, až po tragickou smrt a mysteriózní šťastný konec. Na pozadí těchto příběhů se děti seznamují s keltskou hudbou, uvidí několik velmi náročných irských, skotských i velšských tanců.

Svítání nad Keltií je výpravným pořadem s nádhernými lidovými kroji jednotlivých zemí, živou folklórní kapelou, tanci nastudovanými pod vedením odborných lektorů a vyprávěním o tajuplné krajině druidů a starodávných tradic.

Účinkuje: Carmina Rychnov nad Kněžnou, sbor s mezinárodní reputací a umístěními v domácích i zahraničních soutěžích. Specializuje se na vlastní tvorbu výchovných pořadů pro školy (Afrika, Andělé v oblacích, Hudba severní Evropy, Masopust, Beatles a ti druzí, Balkánská svatba...), které provádí již 15 let po celé České republice ve stovkách představení.

Scénář: Petr Hofmann

Trvání koncertu: 45 minut

Cena: 30 – 35,- Kč na žáka (dle velikosti školy)

Technické požadavky:
- jeviště (koncertní prostor) minimálně 8x7 metrů (možnost provedení i ve školních tělocvičnách, aulách...),
  čím bližší kontakt s posluchači, tím lépe
- zdroj elektrické energie 230V

Kontakty pro objednávky koncertů: Mgr. Eva Štréglová, telefon: 731 477 765, email:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Těšíme se na spolupráci a shledání s Vámi!

2015 03 webovky Kelti

2015 03 webovky Kelti2

 
i2

 

DĚKUJEME NAŠIM SPONZORŮM ZA PODPORU!

          2016 03

carmina